Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz WarninShotZ #75482 üzenetére

    Egy ideig én is gyűjtöttem a favoritokat, bár nem mondom hogy kipróbáltam az egész palettát, amúgyis folyamatosan változik, de megvannak a bevált termékek, amiket szívesen veszek. Mivel nem szeretek nagy tételeket felhalmozni előfordul, hogy vidéken vagy bárhol olyan üzletben kell kaját vennem, ahol csak pár fajta van, de általában itt is tudok választani, nem vagyok márkafetisiszta, nagyjából megvan mit érdemes venni. Keszeges, fehér halas kajákat jobban "átgondolom", ott azért nem mindegy a beltartalom, ahogyan a kukoricás alapú pontyos kajákkal is így vagyok, de ha halas kaja kell, akkor Aqua és kész, leszoktam a mindenféle halas-büdös method kajákról (igazából nem is használtam túl sokat őket, manapság meg szinte csak panírnak, ízesítésnek, és akkor az áruk se fáj annyira, egy 80-90 dekás zacsi is sok-sok Aquára elég).

    jjohn
    Az igen, micsoda színei vannak, gyönyörű, gratula! :))
    Én holnap a szutyok időben lehet hogy kinézek, kicsit árad, enyhe a víz, hátha... :)

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák