Új hozzászólás Aktív témák

  • WarninShotZ

    tag

    válasz galervin93 #75472 üzenetére

    Walternál akkor tényleg javult a minőség, az elmúlt 2-3 évben használtam mindenfélét, nem találtam bennük semmi nem oda valót. Marosból leginkább adalékokat használok (ttx, morzsák), azok is rendben voltak eddig. Feedermániás monkey pelletet is próbáltam, hát.. sok halat nem adott még 2 pecán, 1 db össz-vissz. Viszont a Bait Tech Special G Dark igen jó cucc! :D Kíváncsi leszek a Goldra is, Greent még nem sikerült szerválni. A Promixből valamelyik erjesztett kukoricás kaját használtam tavaly nyáron, pöpec cucc, szerintem a többi termék sem lehet annyira rossz. Stéges kaják közül a csoki-narancs nagy favorit, bár nem igen használom már, szeretek variálni, újakat kipróbálni, illetve tetszenek a walteros kaják, ezek a Bait Tech is, na meg a jó öreg Aqua.. :D Haldorádónál viszont a Champion Corn tényleg jó cucc, illetve a vad ponty is adja. Össze kéne szedni igazából egy 3-4-5-6 féle etetőanyagot/pelletet, ami működik mindig, lenne benne halas is meg szénhidrátos is, de hát nem olyan egyszerű ez.. :DDD

    SZIE-MKK-MGM // MATE-MKK-Növényorvos MSc // Samsung Galaxy S21

Új hozzászólás Aktív témák