Új hozzászólás Aktív témák

  • BogyóBP

    addikt

    Sajnos lejárt a szerkesztésem de megosztanék pár infót. Voltam feederbot és orsó nézőben is de a botkinálat eléggé lehangoló. 60k alatt nem is érdemes vásárolni mert olyan vastag spádét kapsz csak aminek a blankja a hüvelykujjammal vetekszik és általános a 140g dobosúly kategória. Amiket láttam kiállitva és egyből kiesten a Fox Aquos, Tubertini EA method feeder, a legtöbb daiwa Nzone S és Z se valami nagy szám. Viszont a seria walter supernova feeder nagyon könnyű volt és hosszú is a casting weight se volt rossz. Ami még jónak tünt a preston monster, tyson kuka. Bydöme botból is párat meglestem nem a vakvezető botot hanem egy régebbi szériát naramcssárgás blankja volt talán a power seria volt ott volt 80g-100g os botból egész vékony törzsű is. Viszont ami nemtetszett a 3 talpas spicc gyűrű :F .. Volt egy másik bot is hirtelen a márkát nem vágom de nagyon jó pálca volt kb 70k-s árával de olyan apró lukak voltak a rezgőspiccen hogy kizártnak tartom hogy azon egy 30 as csomó átrepülne. Volt szerencsém megnézni az új bydöme gold orsót is. Megtekertem sajnos kicsit sporoltak a zsirral és az olajjal is de nagyon rendben van. Annak ellenére hogy nevis egész jó cucc és 5000 es mérete alig nagyobb egy 4000 es orsónál valójában akár az is lehetne hogy a dob 5000 es mig a test 4000 es. a Gyorsféke is rendben volt nyilván nem volt olyan finom mint egy Daiwa TDM nek de a célnak megfelelt.

    ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

Új hozzászólás Aktív témák