Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz Gabi atya #56779 üzenetére

    Mindenütt horror árban van, 1500-2000 literje. És milyen gyorsan el tud fogyni... :N
    Egyébként ahogy saen kolléga írja, helyi kisboltban érdemes jóban lenni az eladókkal, aztán majd csak csurran-cseppen némi kedvezmény. :) Vagy nem. :N Ez sajna ilyen bicikli... Én is filóztam rajta, hogy mivel lehetne pótolni/kiegészíteni, talán egyszer még vittem is magammal vagy 20-30 deka kifőzött csigatésztát, de már nem emlékszem, hogy mi lett az eredménye. :D Amúgy - hacsak nem ragasztott csontival nyomja az ember - nem muszáj eszement mennyiségeket benyomni, én egy 5-6 órás pecán kb. 1-1.5 litert ha elhorgászok, de néha annyit sem. Mondjuk én nem keverem be előre a kajába, hanem minden kosárba külön teszek (egy nagy csipet csonti az etetőanyagra, aztán irány a kosárba), ez 4 percenként. Ragasztott csontis peca más világ, de ott meg lehet (sőt általában kell is) ballasztnak kavics, egy-két liter abból is, és akkor nem lesz gtk egy dunai peca. :DDD

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák