Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz vendingo #23204 üzenetére

    Jajj hat rettenet.eddig nem vokt olyan rossz.de az idei amit vettem.fogalmam sincs melyik alnevut vettem feeder spyder vagy valami barna carp nem tomnpassz...de egyszeruen nem tudok akkorat dobni vele mint eddig....😟😶....es a masik amit itt irtak nem tudommlehet osszefugg a feher vattaval de nem birom rendesen kifesziteni a zsinort,lesullyeszteni s vizala mert mintha uszninakarni a tetejen, mintha csomo kapast nem kozvetitene megfeleloen csak a botvivosoket.....semmi mocccanas ures horgok....
    Mindket cajgon ez van de en is gondolkodok levagom a francba koromvagovsl az egesz ket spulnit.....eleg fika.....
    Nem tom mit kene venni.nekem a tforce sforce volt irtors gubancolodott.....
    Mondjuk jaaa ezt nem is irtam ez meg podrodik csavarodik.csak a figyelmem miatt nem lett csomo eddig...
    Eddig ami legjobb zsineget hasznaltam az a shimano beast master volt de nem lehet mar kapni szinte sehol....
    Meg volt valami tubertininek valami barna feeder affondante carp vagy mi na az bitang jo volt....
    Ezek a maiak kakak.
    A gorrila is mar nem olyan....

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák