Új hozzászólás Aktív témák

  • vilmaboy

    őstag

    válasz lakisoft #10553 üzenetére

    Nem tudom menyire tudod a mérlegelés menetét. Nálunk úgy van, hogy ha fox egy halat, akkor pontyzsákban tárolod amég nem mérlegelik le napi 2 alkalommal. Kivétel ha 15+-os, mert akkor azonnali mérlegelés van. namost. Beírjuk grammban egy lapra, amit aláír a hal fogója, a mérlegelőbíró + egy kontrol személy, aki valamelyik szomszédos csapat tagja. A halat lefotózzuk a fogója kezében, plusz egy táblára felírjuk az adatokat és a csapattárs a hal feje mellett tartja a táblát a fotón.

    Amiért ezt leírtam, a lényege a fotó. Hétfő este mérlegeltem egy 7120grammos pontyot xy csapatnál. Tegnap este ismét mérlegeltem egy 7080 grammost... (40gramm van a pontyzsák vizességében simán)... Este nézegetem a fotókat... Aszongya a kollega. Te! Ezt a halat én láttam már a versenyen. Nézzük a fotókat... És valóban. 1 nappal később ugyanaz a csapat kifogta ugyanazt a halat ;] Volt egy jellegzetes sérülése a halnak a pikkejein, ami alapján biztosra azonosítható volt. A mókulás kizárt. Végig jelen vagyunk a visszaengedésnél is, nehogy sérüljön a hal és/vagy trükközzenek.

    [ Szerkesztve ]

    A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

Új hozzászólás Aktív témák