Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz Gabesz87 #1976 üzenetére

    ez már 10 főre számolva, a szalonna mondjuk inkább tippre ment, abból lehet több kell, attól is függ, mennyi zsír sül ki belőle. mondjuk ha nem elég, akkor lehet sima sertészsírt hozzáadni.

    ha van otthon térkő, megfogsz egy pár darabot, csinálsz belőle egy placcot, még egy sorban peremet, ideiglenes tűzrakónak jó lesz, sokkal magasabb se lesz, mint egy gázzsámoly, ha kész vagy, szét lehet szedni. én simán főztem/grilleztem már tető alatt, ha nincs 100% szélcsend, és legalább 3 oldalon nyitott. nem fog beállni a füst, meg kicsit a széle felé kell orientálódni, nem a mértani közepén. fát is ugyanúgy lehet venni, mint gázpalackot, bár jelenleg valóban lehet kissé kihívás, de ha kell és nincs messze Vecsés, tudok adni egy csomó leeső fenyődarabot, én alig használok belőle és csak gyűlik.
    én a feleségemnek azt szoktam mondani, mikor nagyon erősködik valamin, amit én csinálok, hogy nem úgy kellene, hogy akkor most melyikünk csinálja? utólag ha nem működött valami, akkor megmondhatja, hogy én megmondtam, de előre ne már.

    [ Szerkesztve ]

    I hate morning people. And mornings. And People.

Új hozzászólás Aktív témák