Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz dunkel #99308 üzenetére

    & ígyvanferi: Asszem akkor a gps projekt egy időre el lesz halasztva :DDD . Csak na, idén párszor eltévedtünk és nem volt kellemes élmény...

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

  • ZolkoW

    őstag

    válasz dunkel #99308 üzenetére

    +1.

    én is szeretem a céleszközöket, de ugyanakkor a gyártói saját, zárt szoftverekkel, amiknek béna a kezelésük, nem javítják, elavulnak, stb, ki lehet kergetni a világból.. szóval én is vettem egy telefontartót (esőálló, 3xxx Ft, Deca), bele a régi telefonom (amiben ráadásul barométer is van, nemrég már 30 alatt meg lehetett venni), és pár órát folyamatosan bekapcsolt kijelző mellett is elmegy a kormányon. azért az nem rossz dolog, hogy ott atérkép, és nem kell folyton előhalászni a telefont a zsákból/zsebből, megállva, hogy melyik elágazás kell.
    Ha komolyabb üzemidő kell, akkor egy Redmi note 4 netezés mellett kibír 8-10 órát, gps-szel is biztos megy 5-öt. Mondjuk én jobban érzem magam, hogy az igazi telefonom a hátizsákban van, picit védettebb helyen, ezt meg simkártya nélkül rögzítésre/tájékozódásra használom csak. illetve még pulzusmérésre :)

    ja, az árat azért jórészt a gyártott mennyiség befolyásolja.. egy átlag kínai telefonból készül több millió példány, GPS-ből nem tudom, mennyi, de biztos töredéke. viszont ettől még nem vagyok hajlandó 320x240-es 5 centis rezisztív kijelzőn tapicskolni, és bosszankodni a menürendszer hülyeségein, meg várni, hogy odébbgördüljön a kép a "bika" hardver fölött. És ha találok egy új térképprogramot, ami jobban tetszik, mint a Locus, akkor használhatom azt..

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák