Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dottore

    addikt

    válasz deny330 #82664 üzenetére

    Ezzel vitatkoznék. Rengetegen csak városi krúzolásra használják, esetleg laza túra. Csak nagyon kevesen csapatnak vele úgy ahogy kell.

    Egyébként jó üzletet csak használtan lehet kifogni és ez ha rendben van, akkor nem rossz. Legrosszabb esetben bemész kerékpárboltba és beszélsz egy ott dolgozóval. Némi juttatásért cserébe biztos elmegy veled és segít átnézni.

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz deny330 #82664 üzenetére

    Ez abszolút felhasználó függő. Át kell nézni szakszerűen, és ha rendben van akkor meg lehet venni.
    De nyilván aki nem ért hozzá, annak ez nem egy járható út.
    Azért egy bringa külső esztétikája is sokat elárul a gazdájáról. Egy elhanyagolt bringán az meg fog látszani, akkor is ha eladás előtt gyorsan leviszi egy benzinkútra és lecsapatja a nagynyomásúval.

    Topuka: 2014-től már a legtöbb fully-n, Trail-től fölfelé, van kivezetés a vázon, a nyeregcső kábel számára.

    zack: Képek alapján az a Bergamont is elég szépnek tűnt. Nekem ugyan ez volt, 2014-ben, csak a kék színű, ami gyengébb felszereltséggel volt. Az a bicó nagyon állat, brutál masszív vázzal, kezes bárány volt a viselkedése lefelé a terepeken. 3 éve 900K volt, szerintem a 350 teljesen reális, ha az állapot is megfelelő. Persze lehet, hogy egy kis alku is belefér. 300K körül már kiemelkedően jó vétel. A tiéd egyébként mekkora kerekű? Mert ez 650b, ami szintén értéknövelő egy 26"-al szemben.

    Ja most látom linkelted is. Ez 26"-os. Én 26"-ért 200K-nál akkor se adnék többet ha magasabb felszereltségű lenne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák