Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz Runner_fxr #57233 üzenetére

    A Shadow Plus is csapkod rendesen, de a bandázs és a tépőzáras védő elég hozzájuk.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    válasz Runner_fxr #57233 üzenetére

    Engem azoktól a tépőzáras védőktől kiráz a hideg.. ez a neoprén anyag alkalmatlan arra a feladatra, beszívja az olajsarat, tele megy sárral, eláll, a bowden alatt nem fér el, ha fölé rakod akkor súrlódik hozzá a bowden.
    Fél év alatt el lehet dobni, vagy mosogatni brigéciolba, úszni a dzsuvába, ha mosod a biciklit akkor az mindig retkes marad, sok idő mire kiszárad áztatja ott a vázat a bowdent folyamat..
    Én szépen fel tudom tekerni a belső gumit, retro fíling, addig tekered rá ameddig akarod, akár a tányérok alá is belehet rakni, ki lehet vele kerülni a bowdent, a bowden stoppert a vázon, csomóan azt sem tudják mi az rajta, sokáig bírja, le lehet mosni egy fogkefével tisztára, ingyen van, kész.
    De mindenki azt rak rá amit akar, a ráragasztós védők még jópofák, csak sokszor elenged a ragasztójuk, hiába zsírtalanítod a láncvillát féktisztítóval.
    Szerintem a shadow is csapkodja mint az állat terepen, nekem 972 es XTR em van, meg volt XT-m is, mind csapkodott, maximum a shadow plusz nem csapkod, miben van bekapcsolható fék. De akkor is érdemes valamit rátenni, legalább leragasztani egy kamu karbon fóliával (országútin nekem így van) mert nem szép ha egyszer is rácsap a lánc a vázra és lepattan róla a festés.

    És ne haragudj a múltkora lámpás dolog miatt, én is kicsit forró fejűen reagáltam, igazából kicsit elbeszéltünk egymás mellett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák