Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    válasz Runner_fxr #57124 üzenetére

    Ebből kb semmi nem így van ahogy írtad.
    Cateye az kb olyan lemaradásban volt már 5 éve is de inkább 8, hogy kiröhögte mindenki, én a hátsó lámpáikat szeretem, mert jó a rögzítésük, nem esik szét, nem ázik be, nem ronda, és azok adnak elegendő fényt hogy lássanak. Sigma meg ezek a csoda német és angol dolgok meg annyira túl vannak árazva hogy azokat megint megemlíteni nem érdemes. Szétszeded, röhögő görcsöt kapsz, ugyan az az 5 forintos smd elektronika van benne mint bármelyik kínaiba, esetleg az akkumulátor jobb minőségű.
    Nekem magicshine ból volt egy SSC P7 ledes, egy Cree T6 os, ezeket ellopták, a P7 es rohadt sokat volt használva, minden napi munkából haza járás, éjszakai túrák, éjszakai kiskör a balaton körül.
    Aztán vettem még egy magicshine mj808 ast, meg egy magicshine mj872 másolatot, nightfighter bt40 néven fut, ugyan az minta magicshine 872. Tökéletesen működnek, erdőben eszméletlen élmény hogy 30 al mész és látsz, biztonsággal, kihozott a gyengébb lámpám egyszer hármunkat a teljesen ránk sötétedett erdőből, tej szerű köddel megfűszerezve, egy 15 ezres cateye lámpával maximum annyira mentél volna, hogy leolvasod az órádról mennyi időd lesz megfagyni az erdő közepén.
    Mindegyiket bontottam szét, kíváncsiságból, szóró lencsét raktam beléjük stb, nagyon jól meg vannak csinálva, teljes fém ház, vízálló stb.
    Akkut az ebay ről vagy dx ről fillérekért lehet rendelni, akár tartó szatyorral együtt. De a magicshine eredeti akkuja nekem évekig bírta míg elkezdett gyengülni a kapacitása. Ha szétcseszed a kábelt, 100 ft okért van csatlakozóval együtt, akár drivert is cserélhetsz bennük, mert szabványos a nyákja!!!!
    Rögzítésük ezzel a vastag O gyűrű szerű gumival teljes korrekt, nekem soha nem esett le egyik sem, nagyon rázós terepen előfordul hogy pár fokot elfordul és az idegesítő, mert mondjuk nem 20 métert látsz be hanem csak 10 et, de lehetett hozzájuk kapni csavaros rögzítőt is.
    Vettem DX ről egyszer egy igazi gagyit is, de azon látszott is hogy az, 6 vagy 7 darab T6 os ledet zsúfoltak bele, külön külön plate en volt mindegy, óriási kókányolás volt, de működött az is, annak volt a legkomolyabb fénye, rengeteget fogyasztott, és nagyon nehéz volt, 25.4 es kormányon nem nagyon állt meg terepen, eladtam, új tulajdonosa brutálisakat csapatott vele éjszaka, mintha nappal ment volna.

    800 eurós lámpát az vegyen aki olyan helyen lakik, ahol 1500 euró a minimálbér, és ott mérnök.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák