Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Solad

    őstag

    válasz Tomi_Sci #5362 üzenetére

    BTW én a magam részéről simán kifizetem. Nem lenne értelme foglalkozni vele, hisz baromira nem értek hozzá így a ráfordított idő alatt simán többet keresek annál a 2-3K-nál amibe kerül, ráadásul nagy valószínűséggel jobban meg is lesz csinálva mintha én monyákolnám.

    No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz Tomi_Sci #5362 üzenetére

    Azért sztem nem ez a trend. Mint hogy megint szóba került, elég kevés a prémium szolgáltatást nyújtó szerviz, hogy Runner_fxr kollégánál is... Hogy is fejezzem ki magam, hogy ne legyen túl sértő (a jelenlévők mindig kivételek)?
    Szóval értitek, kontárok.
    Nálunk Pécsen is van vagy 5-6 szerviz, ebből egyetlen egyről vagyok bizonyos, hogy ők olyan szolgáltatást nyújtanak, amit csak elvárhatok, cserébe megkérik az árát. Náluk a világon mindent szervizelnek és prémium kategóriás alkatrészekkel foglalkoznak. hozzájuk teljesen nyugodt szívvel adom be a full XT-met, náluk dolgozik az "én szerelőm" is, akivel maszekban csináltatgatom az XT-met. Egyszerűen profik.
    Viszont nem minden téren "húznak le", pl. egy mezei két perces váltóbeállítás teljesen ingyenes, csak beállítasz a géppel és két perc múlva már mehetsz is. Merő szívességből.

    Aztán vannak a többiek, akik nem profik, ők csak próbálkozók.
    Na az ilyenek keze alá aztán tuti nem adom be soha a komolyabb gépem.
    Inkább viszem a drága helyre, de ott értik a dolgukat.

    Na de a lényeg, a proli monti kategóriás ATB gépek és egyéb roncshalmazok esetében ezek az alsóbb rendű helyek viszont versenyképesek árban. Na itt közel tényleg úgy dolgoznak, ahogy Runner_fxr is írta, hogy kb egy tábla csoki áráért. Nekem ennyi pénzért amit mondtál megcsináltak egy teljes generálozást, benne a két kerék centrírozásával is. Más kérdés, hogy mindig akadt vmi, amit nem csináltak meg... De árban ez akkor is baráti.

    (#5364) Solad
    Végre egy haladó gondolkodású ember! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák