Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Hasaggymeg #41473 üzenetére

    Valóban van összemosódás, vannak olyan típusok amik úgy is néznek ki mint egy zseblámpa.
    Tényleg sokat számít a szórás, de azért kell a fényerő is. Én úgy vettem észre, hogy kb 300 lumen már elegendő. Van egy 1200 lumen-es lámpám, hiába brutál fényerő, de nem jó a szórása.
    Egyébként utálom azt, amikor a városban jönnek szembe velem ezekkel a fényágyúkkal, még egy kisebb lámpa is tud vakítani, hát még ezek az 1000 lumen és felette cree ledek. Semmi értelme, de ő élvezi, hogy mindenkit megvakít. Szerintem vannak emberek akik ezt élvezik, a bringája egy forintot nem ér, de teleaggatja ilyen kínai fényágyúkkal. :)
    A sigma lámpát nem annyira ismerem, de amúgy igényes márka, nekem computerben van sigma.

    Mansi: Persze, én is felszereltem montira, próbáltam igényesen a lehetőségekhez képest, de engem mindig zavart, zavarta az összképet és a rögzítése se volt meggyőző. Amúgy az nem rossz ötlet ahogy felszerelted.
    Én a sigma lámpákat kb hetente töltöm, a hátsót meg kb havonta.

    fjudors:Van amikor szükség lehet ekkora fényerőre is, de általánosságban inkább túlzás.
    Ez tényleg abszolút egyéni dolog, nekem az infini super lava azért tetszik, mert kiváló a súly/méret/fényerő aránya. Hiába nagyobb a fénye egyes lámpáknak, ezzel akkor is nehéz versenyezni. Persze ez nem mindenkinek alternatíva, de nekem elegendő. Méretben akkor sem összehasonlítható a fentebb említett külön aksis lámpákkal. Mindennek meg van a felhasználási területe, ennek is. Legtöbb esetben elegendő.

Új hozzászólás Aktív témák