Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Toomy #25604 üzenetére

    Én a monti után gondolom monoton tekerésnek, amúgy nyilván megvan az országútinak is a szépsége. :)

    Hát magyar viszonylatban nem csodálkozom azon, hogy a montisok szívósabbak, sokkal jobb levegőn edzenek, keményebb emelkedőkön tekernek fel, plusz az sem mindegy, hogy nem sima aszfalton tekernek hanem ugye terepen, ami egy csomó plusz erőkifejtést és technikát igényel.
    Montisok között sok régi motoros van akik már a 90-es években is tekertek, ellenben az országútisok között sok a friss hús, mert nagyobb divat mint a monti az biztos. Nézd meg ezt a fórumot is, 90%-ban a virsligumisokról szól. :)

    Solad, capulet75: Elhiszem, én is vettem már 90-ért XT vel, magura fékkel, össztelós cannondale-t a testbike-on, olyan makulátlan állapotban, hogy karc nem volt rajta. Bőven a dupláját érte, akadnak ilyenek, vagy nagyon gyorsan kell neki a pénz, vagy egyszerűen nem ért hozzá, nem tudja mennyit ér, ettől még nem jelentem ki, hogy ennyiért van. Csak ki lehet fogni ha mákod van, a kettő között nagy a különbség! :) Szakértő szemmel valóban ki lehet fogni néha nagyon jó vételeket, de ezekhez nagy szerencse is kell, mert általában 1-2 nap alatt lecsapnák rá.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák