Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48525824

    törölt tag

    válasz sssent #18813 üzenetére

    előző balesetemnél közvetlenül bent voltam a kereszteződésben a védett úton, mikor gyorsítva merőlegesen rám nekemhajtott az autós, ott bármilyen fékem lett volna semmit nem ér, mivel oldalról jött nekem. tegnap közvetlen elém dobta be az autót, épphogy ki tudtam húzni a bringát a kocsi mögé, ha ott pl. normál fékkel fékezek, tuti telibekapom, utána hajtottam tovább, tudtam, hogy megint be fogja vágni elém a kocsit és mivel nem akartam rákenődni, már hamarabb elkezdtem skidelni, minthogy berakta volna elém az autót, mert ahogy sejtettem felpadkazta a kocsit, ott már kikerülni se tudtam volna.

    mindezek előtt ugye ami kiváltotta a bemutatást, illetve a fenti szituációt, amikor meglátott, hogy az úttesten jövök, akkor direkt kigyorsított a mellékúton és nem rajta múlt, hogy nem kap telibe hetvennel. amúgy folyamatosan azt kiabálta, hogy rühellem az összes bringás faszfej köcsögöt, úgyhogy szerintem elég megalapozott, hogy ott az elsőbbségadás kötelező táblát is direkt hagyta figyelmen kívül, mert elég jól látható voltam.

    [ Szerkesztve ]

  • ludsimon

    veterán

    válasz sssent #18813 üzenetére

    Szerk.: Válasz maummamut-nak ment!
    Jah, hogy fixis vagy..
    Remélem te nem az a fajta fixis aki átmegy a Vezér-Egressy út kereszteződésen mikor FULL piros már 10 másodperce és a villamos cm-eken múlik, h nem bassza el.. helyettük is ég a pofámról a bőr.
    Sok agyatlan barom van fixin. :(
    Remélem Te nem az vagy.

    Természetesen a közveszélyokozás alól nem menti fel a személyt. Nyomd fel a dagadékot!

    [ Szerkesztve ]

    undefined

Új hozzászólás Aktív témák