Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wxppro

    aktív tag

    válasz #48525824 #18815 üzenetére

    Erre találták (találtam) ki, hogy piros lámpánál tuloknak melléteker, jobb vagy bal külső tükör letör, megfordul, elkerekezik...

    [ Szerkesztve ]

  • sssent

    senior tag

    válasz #48525824 #18815 üzenetére

    Ok, akkor most nem volt szerepe a fékeknek, vagyis hiányuknak. Azt azért fontold meg, hogy ez nem biztos, hogy mindig így lesz. Ráadásul ha neadjisten egyszer véletlenül el találsz kapni egy gyalogost, akkor téged vehetnek elő elég könnyen közúti veszélyeztetésért, ugyanis hiába lenne a baleset maga véletlen, ha te fékek nélkül közlekedsz, vagyis szándékosan kreszt sértesz. Na de most már tényleg befejezem, bocsánat.

  • razzorr

    őstag

    válasz #48525824 #18815 üzenetére

    Átérzem a helyzetedet, veled vagyunk!
    Nálam nap mint nap történik valami kisebb-nagyobb incidens. Pedig a zebrákon leszállok, nem centizem a gyalogosokat és nem megyek az út közepén, hanem inkább a csatornafedeleken, hogy ezáltal se legyen gond és ne akadályozzam az autósokat. Mivel én is sokat autózok, így tudom hogy mire kell odafigyelni.
    De így is amikor keróra ülök, kb.mostanság majdnem minden nap, sík ideg vagyok a sok barom miatt és halál félelmem van sokszor. De nem is magam miatt aggódok, hanem a párom miatt inkább, sokszor tekerünk együtt, én elöl, ő hátul és ilyenkor sokszor a hátsó szívja meg. De akkor is elöl kell mennem, mert határozottabb vagyok és az kell a bringázáshoz.

    Ma pl.egyedül mentem Debrecen "csodás" utcáin, jön a zebra,leszállok,tolom, erre a faszi ráparkol a zebra kellős közepére, amikor neki már rég piros volt, de ő meg a többi birka autós nyomta rá magát a zebrára. Mi persze a gyalogosokkal centizve fértünk el a kocsitól, mint mondottam toltam a gépet, erre neki áll feljebb hogy mit centizem ki. Na én meg kikeltem magamból, hogy minek kell ráállni a zebrára...és még ő dumált, hogy leüt. Kickboxos múltamnak köszönhetően nem félek ilyen redős nyakúaktól sem, és akkor megálltam és mondtam, hogy "várlak haver, gyere akkor,ne fenyegetőzz..." De csak ugatott mint egy kutyuli. Utána dobtam neki egy puszit és ágyő.
    De voltak ismerőseim, akik kegyetlenül beleálltak az ilyen szitukba, volt aki kitépte az autóst és az ablakot is benyomta...
    A lényeg, hogy legtöbbször a higgadtság célravezetőbb, de ha veszélyeztet komolyabban, akkor nyugodtan fenyegetőzni kell rendőrrel, kocsikarcolással, index letöréssel, de inkább húzzuk le a gatyánkat és a fenekünket mutassuk meg neki, akkor sokan érzik magukat tényleg igazi SEGGfejnek :D
    De lehetőség szerint, főleg ha borulás is történik, ne hagyjuk magunkat.

Új hozzászólás Aktív témák