Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz Runner_fxr #151649 üzenetére

    A canyon elkaszálta az elektromos bringáit, nem találom a kedvenc NeurON modellemet.

    Sok mindennel nem értek egyet, pl szerintem osztrákiában sincs kolbászból a láncvilla, ott sem alap dolog hogy valaki 4-5000 eurós gépet vesz, persze ott ez már elérhető az átlag osztálynak is, de még így is JÓVAL nagyobb az a réteg, főleg világviszonylatban, akik nem igénylik ezt a csúcstechnikát, csak szeretnének sokat bringázni, gyengébb kondival is, úgy hogy valamivel kevesebbet költenek a gépre.
    Ezeknek az embereknek van opciójuk? Milyen márkára, v modellre kellene figyelni?

    "Vannak 700-as akkuval szerelt gépek, ezekből ki lehet hozni a 100km-t, közepesen erős rásegítéssel" Ez gondolom megint az +5000€ kategória, egy átlag ebike, jól tudom hogy csak eco módban tudja a 120km-t, efölött már csak 100 alatti, és boost v turbó, még alig 40 v 50km?

    "ha valami oknál fogva nincs időd rendszeresen használni, akkor a drága akku könnyebben fog öregedni, mintha rendszeresen használnád"
    Erről hol olvastál, v mi ennek az alapja? Milyen akkuk ezek, ha mindig félig töltött állapotban tartod, akkor romlik az élettartama úgy is hogy nem használod 3 hétig? Hetente 2 tekerés minek számít? Ha ez igaz, akkor tényleg elég erős ellenérv, ilyenről még az életben nem hallottam, szóval mégsem 1000 ciklus az az 1000 ciklus? :F kisbetűs részben ott van, h 1000 ciklus v 3 év, utána kuka bármit is csinálsz vele? Ez egy igen fontos infó, ami valahogy eddig egyetlen videóból sem derült ki.

    Na ami neked probléma "gyorsabban eszi a láncot, sort, gumit, fékbetétet." azt meg én tartom elhanyagolhatónak, persze ez is pénz, de mégis bárki számára elérhető, és attól függően jönnek elő mennyit tekersz, általában nem egyszerre, és még amatőrkén is könnyű őket szervizelni.
    Én továbbra is azt tartom, hogy nehéz szervizt találni, nyilván nem új bringákról beszélünk, ismeretségi köromben sincs még csak 1 ember sem, aki valaha vett volna egy említésre méltó milla feletti bringát, aki ilyet szeretne az használtat vesz, hogy megússza a vásárlás utáni értékvesztést. És lehet azt mondani hogy a motorral meg az aksival nem lesz gond, de mi van ha mégis, kihez fordulsz ha nincs garid, és 150km körzetben senki nem látott még élőben szétkapott elektromos motort, v szoftvert v bármit.
    Kicsit vonatkoztassunk el a te fővárosodtól, ahol 2+ millió ember van összetömörülve, és mindenre van igény.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

  • f4lcon

    őstag

    válasz Runner_fxr #151649 üzenetére

    "Magyarországon 160 kerékpárbolt végezte el a paul lange shimano steps és az ebikeshop bosch képzését! "

    ez az adat honnan van?

    “The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

Új hozzászólás Aktív témák