Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imyourfriend

    őstag

    válasz Mansi #14770 üzenetére

    Biztonságérzet igen, én valahogy nem tudnék hozzászokni, nem nézek mindig teljesen előre hanem picit lefelé főleg mikor országúton tekerek. Bringautakat inkább mellőzöm, egyrészt nem akarok esni másrészt nem gyors tempónak valók azok. Persze lehet mondani szabálykerülő vagyok és a többi, egyszerűen nem érzem magam biztonságban ha akár egy 70cm-es kormánnyal rendelkező downhilles közeledik felém, vagy egy bizonytalanabb kerekest kell megelőzni. Meg nekem is elkopnak a bringámon a fékpofák.. Innentől jobban járok ha orzságúton tekerek 30-at mind városban mind külterületen. A csodálatos kereszteződésekről nem is beszélve ahol ugye lassítani kellene mert a ház mellől jön ki az autós, na itt mindegy hogy mivel közelítek úgyesm állnak meg a bringaút előtt és repülés lenne a vége a dolognak.

    (#14769) deicide: Egyszer autóval csináltam ilyent, havazott és annyira nagy volt a hóesés hogy 50-100m-re lekapcsoltam a lámpát mert jobban láttam úgy. Alapvetően nem bohóckodok ilyennel, de kíváncsi voltam mert lámpánál nem lehetett látni semmit sem a szakadó hótol.

Új hozzászólás Aktív témák