Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz Norbika88 #11351 üzenetére

    Az hogy 2x kellett centrírozni új kora óta, még semmit nem jelent.
    Sokszor csak az ütéseket kihúzzák nullára, de b.sznak küllőfeszességet is rendesen beállítani, mert az dupla móka és úgysem látja a vevő (meg ha rendesen meghúz minden küllőt, akkor nincs fél év múlva meló vele)

    Egyébként a nyeregcsövedből mennyi van még a vázban? Nem kicsi neked az a vas?

    Ha ennyire belejöttél a tekerésbe, akkor viszont el kellene gondolkodni hogy szükséged van-e MTB-re, mert ahogy az állapotából látom, aszfalton kívül nem látott mást eddig.

    Ha esetleg tényleg kicsi is a váz, akkor nem felújításba feccölni a pénzt, hanem eladni és venni egy fitness kerékpárt

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • deicide

    veterán

    válasz Norbika88 #11351 üzenetére

    A széles gumi, a hajtás, a 26" mind-mind hozzájárul, hogy nem tudsz jóval 30 felett menni. De síkon szinte mindegy, mit raksz a mountira, nem nagyon fog menni a 35-40. Tartósan legalább is. Nekem 1.5-es gumi és 48/12-es hajtással is "csak" 34.9-es átlag megy jelenleg 20-25km-en.

    Egyébként a racsni/fogaskoszorú nem feltétlen cserés, a 7 sebesség elég, inkább a hajtóművet kellene megnézni, mert ott valószínűleg egy 42/32/22-d van, amit ha mondjuk 48/36/26-ra cserélsz, máris jobban jársz. Illetve egy slick 1.5-es gumi is mindenképp. Mert ugyan én is traktorgumival erősödtem meg combban tavaly, de azzal még a 26-27-es átlag is kihívás. ;]

    Live fast - On high - Repentless - Let it ride

Új hozzászólás Aktív témák