Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz zack #81823 üzenetére

    Amúgy meg szinte senki nem úgy vásárolja első autóját,bringáját,óráját,hogy na nekem az a márka kell és semmi más.Színe,mérete,ára,elérhetősége stb.miatt egyik mellett döntünk,aztán ha nem NAGYON csalódtunk benne elkezdünk kardoskodni mellette,ajánlani másnak és védeni ha becsmérelik.Én is évekig figyeltem,hogy vásároljak egy újabb Schwinn Csepelt,de 13 év alatt annyira lemaradt a márka a többi mellett,hogy nem volt esélye bekerülni a selejtezőbe.Árérték aránya miatt lett végül Cube (aztán rájöttem,hogy a világ legjobb és legszebb bringája ;] ) Amúgy az 1964 LTD KTM csak az ára miatt nem lett megvásárolva,sok számomra való szebb és jobbat mint az,akkor,2014 eleje, én nem láttam.Felára,ugyanolyan felszereltségű kockáéhoz viszonyítva legalább 30% volt.Mostanra már kockáék is kikupálódtak,nincs ekkora árkülönbség.

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák