Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz rétisün #75494 üzenetére

    Egyelőre a mostani kormány mellé próbáltam csak de durván más a formája szerintem barátok leszünk mert sokkal kézreállóbbnak tűnik a nem túl nagy tenyereimmel. :K
    Kissé megdöbbentem mikor kivettem a csomagolásból hogy mennyire könnyű amúgy. :D

    Stucniból végül az ARX Pro mellett döntöttem. Vehettem volna ARX II-est is de nincs túl nagy bizodalmam az egy szem csavaros felfogatásával így inkább az elődje mellett döntöttem. Árban elhanyagolható volt a különbség. A kormány amúgy 42cm-es méret lett a stucni pedig 120mm, 6fokos emelkedéssel.

    A LizardSkins DSP bandázsnak meg már a csomagolása is igen megnyerő: van a külső felén egy darabka minta magából a bandázsből belül pedig szépen minden el van rendezve. Azért el kell ismerni hogy az amcsik is tudnak ha akarnak. Nagyon kíváncsi vagyok mennyire lesz kényelmes, lehet ezt kipróbálom kesztyű nélkül is.

    atok666: ha minden jól megy szombaton felkerülnek. Azért a biztonság kedvéért áthívom egy ex bringaszerelő barátomat hogy segítsen mert országúti kormányt és stucnit még nem cseréltem. :B

    [ Szerkesztve ]

    Més que un club!

Új hozzászólás Aktív témák