Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz TomiJordi #66347 üzenetére

    Attól függ hogyan ér hozzá.Ha folyamatosan,akkor lehet a féktestet kellene állítani,ha meg csak egy ponton,meglehet a tárcsa görbe egy kicsit.Betéteket elvileg kivétel nélkül is meglehet nézni van-e még anyag rajtuk. Ha mégis kiveszed,nem kell utána légteleníteni,csak arra vigyázz meg ne húzd a fékkart miközben nincs benne betét,mert kilökheted a fék munka hengert és akkor bizony olaj is elmegy és feltölteni/légteleníteni kell.Első körben alkohollal tisztítanám a tárcsákat majd megpróbálnék állítani a féktesten,vagy esetleg a kereken,ha nem pont középen van.Itt majdnem mindenre találsz kis videót.Teljesen tökéletességre nem kell törekedni,a felső kategóriában is bele-bele ér a tárcsa valamelyik fékpofába picit féloldalt terhelt teló,enyhén görbült tárcsa vagy éppen lustább henger miatt,lényeg,hogy ne fékezze láthatóan a kereket és fogjon rendesen.

    (#66348) HollyBoni...nekem az újonnan vásárolt kockám váltófüle volt picit görbe és el is csavarodva,de mivel nem befolyásolta a váltást így később,vagy 1000km után vettem észre egyszer mikor belenéztem fentről.Egy állíthatós villáskulccsal óvatosan helyregörbítettem.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák