Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Nemrég vett bringámon ma belsőt akartam cserélni, mert nem tudtam mi van rajta, és most mennél 1 hosszabb túrára.

    A lényeg hogy leeresztettem a gumit, és eléggé meglepődtem hogy nincs belső :)) A tubelessről csak jókat hallottam, de most kicsit beszaratott, mert nekem semmim nincs hozzá, és nem is tudom miképp kell szervizelni stb.

    Tehát pl most felfújhatom anélkül hogy baj lenne? Vagy le fog ereszteni, mert nem töltöttem bele valami löttyöt?Ha viszek magammal pumpát akkor biztonságos lesz egy 50 km?

    Azt hallottam hogy ezzel lehet puhább gumival is menni, de ha én aszfalton mennék keménnyel, az gond lehet?

    Ahhoz hogy tubeless legyen, mi szükgséges (spéci szelep, felni szalag, és lötty) vagy a külső is olyan kell legyen? 1 másik bringámon aszfaltra való gumi van... azt nem rakhatnám rá erre a setupra, hogy működjön belső nélkül? Vagy akkor már könnyebb visszaalakítani belsős megoldásra? Azért mert í ideig még nem megyek olyan terepre ahol indokolt lenne az ekkora traktorgumi.

    az aláhúzott részre jó lenne egy gyors válasz
    Köszönöm a segítséget

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák