Új hozzászólás Aktív témák

  • Vanir

    veterán

    Üdvözlet topiklakók, rég írtam ide. :) A mai eset azonban kíván néhány szót maga után (wall of text incoming).
    Egyirányú utcában haladtam, balra-jobbra parkoló autók, tehát értelemszerűen elég minimális a hely. Viszonylag le voltam húzódva a szélére, bár ezek után száz százalék, hogy ezen a szakaszon nem fogok újra ebbe a hibába esni. Autós koma valami kisebb egyterűvel úgy gondolta, hogy akkor ő elhúz mellettem tizenöt centivel, úgy, hogy kb. 80 méterrel előttem már ott figyelt a négyes kereszteződés, ahova STOP tábla szól az irányomból jövőknek. A fazon lelassított úgy 30-ra, és index nélkül elvágódott jobbra a kanyarban.
    Utolértem egy pirosnál, benéztem, mutattam a sisakomon lévő kamerára (ami természetesen tegnap lemerült, de erről nem kell tudnia) és tekertem tovább. Érdekes módon elmaradt az ilyenkor szokásos kihajolok az ablakon és üvöltözök mer' én vagyok a sztráda császára dolog, hanem csak visszanézett és ennyi. Pedig az alkata meg volt hozzá (kopasz, napszemüveg, nagy bicepsz, még nagyobb gyomor). Nevetséges, hogy ilyen emberek jogsit kapnak. :N

    Ja, és egy kérdés, mert hallottam ilyet is, olyat is: kerékpárost meg szabad előzni sávváltás nélkül, avagy nem?

Új hozzászólás Aktív témák