Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz jjeahh #288505 üzenetére

    Ja már csak a markolattal kell csinálnom valamit, hogy ne fájjon a kezem.

    A láncforgatásnál pedig végre felrakom a DT felnit a GP5000-el, mert ez az RT54-es fék egy szar. Az összes ilyen úton többször van olyan helyzet, hogy konkrétan elmelegszik, pedig nem vasalom a féket, jó a fékhatás is (az első mondjuk kicsit ráz), de ennél azért többet várnék tőle. Jobb a fékhatása, mint az MT200-nak, de azzal ritkán éreztem, hogy elfogyott, ezzel meg szinte minden úton előfordul.

    Mondjuk a GP5000-el valószínűleg ezekről az utakról lemondok. Vagy legalábbis nem mászom erdőben.

    #288506 lsebestyen: ez igaz. Volt egy strand basszus, és emberek kimentek napozni. Ott volt vendéglő is, de nagy tömeg, és nem mertem otthagyni a bringát. Mindegy, a holnapi útba tervezek egy benzinkutat is, és akkor nincs para.

    #288507 MC Pite: van termokulacsom, de most még nem akkora probléma a melegedés, inkább csak az, hogy több víz kell. Szerintem nyáron egy ekkora útra 2 kulacs se lesz elég, félúton veszek egy másfél literes valamit, megiszom a felét, a többit betöltöm kulacsba, és akkor talán elég lesz hazáig. Ennél hosszabb útra pedig 3-4 kulacs is kellene.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák