Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    Na beindult a reggel. :DDD ...én, mint a holdraszállás körüli időben születettek generációjának egyede, gyakran furcsán szabálykövetőnek tartom a fiatalabb generációt, még úgy is, hogy saját generációmon belül inkább a szabálykövetők közé tartozok. :F Pl. átmegyek a piroson vasárnap mikor száz méterre sem látok járművet, vagy esetleg jobbra kell forduljak röviden, nem teszek kerékpáromra macskaszemet sem a küllőkre, sem máshova (ezt már itt tanultam ;] ), nem hordok este, vagy rossz látási viszonyok mellett sem kukásmellényt, az autópályán 130+15%= a még büntetésbiztos 149,5km/h-ig nyomom a gázt ha éppen sietek és biztonságosnak érzem, megfordulok bárhol a záróvonalon, ha úgy látom teljesen biztonságos, felülök a vonatra jegy nélkül ha nem működik a kihelyezett jegyautomata, átmegyek a sorompón ha látom 50m-el odébb állni a vonatot a megállóban, vagy éppen megszegem a karanténszabályokat ha azok a kerékpározásom rovására mennek. Meg lehet kövezni, de a szabályokat is emberek fektetik le és szerintem a túlzott szabálykövetés is lehet kontraproduktív egy állandóan változó világban. Uff én beszéltem...

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák