Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz Teasüti #19955 üzenetére

    Az teljesen mindegy, hogy Te és én mit hiszünk
    A Yasec féle táblázat egy elméleti táblázat, a realitáshoz semmi köze :N
    19mm-re már nem csak elméletben, hanem gyakorlatban is minden gumi rámegy amit az átlag júzer használ. (1.5-2.25)

    Szóval Yasec ide vagy oda, az sületlenség, hogy 17c esetén 37 és 19c esetén 44 milliméternél véget érne a lehetőségek tárháza.

    Nézd meg, hogy az XC gépek 90%-át 17-19 felnikkel szerelik és rendre 1,9-2.0-2.1 gumikkal jönnek ki gyárilag. Gondolom egy egész szakág épült fals infókra :U

    Ha nekem nem hiszel, akkor nézd meg a többi gumigyártó oldalát is és a felnigyártókét is
    pl. Mavic EX 721 egy 21 széles felni, Yasec szerint 2.0 a max ami rátehető, ezzel szemben nézd meg a tulajdonságoknál, hogy 2.3 - 3.0 közötti gumikhoz ajánlják
    Vagy a Mavic XC 717, ami deklaráltan egy XC felni 17-es belső szélességgel és 1.00 - 2.1 között ajánlják

    Rengeteg hasznos infó van egyébként a Yasec oldalán, de pont sikerült megtalálnod egy hibás pontját.
    De majd jön Runner és Lasali kolléga és megmondja a tutit, ha nekem nem hiszel. Ők szakmabeliként láttak már pár vasat.

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák