Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz _adaml21_ #183716 üzenetére

    Én ezt innen egész jónak látom...sőt, a bringaméretet is. ;] (bocs, ezt nem hagyhattam ki. :R ) Nem monti az, hogy ki kelljen húzni a nyeregcsövet a lejtő felsőcső miatt, jó az úgy. :K

    Runner...enyém ilyen ezüst színű. [kép] A régire XEX-et vettem, annál a szabad, ház nélküli részeken is vékony, de kemény héj megy végig a sodronyon, én annál könnyebben csúszót nem láttam, pedig már használtam XTR-t is. :F Ami a leváló bevonatot illeti, pont tegnap tapasztaltam nejem bringáján és tényleg roppant sz@r, se leszedni nem lehet és tényleg az esztétikán túl is akasztja a bowdent a házban... nem is értem hogyan gondolták! :F Olyan mintha valami haj tekeredett volna a sodrony köré. :(

    peterkeT...szerintem is jó, sőt ha nagy lenne ott van tartalék a hátranyúlós nyeregcső és az elég hosszú stucni körül is. Szerintem ha csak a méret kérdéses nyugodtan megveheti. :K

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák