Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz bardi #181787 üzenetére

    Van két dolog a bevásárló listámon, amiről a topiklakók mindíg lebeszéltek, ezért nem vettem meg, de a kezdetektől máig érzem a hiányukat és úgyis meg fogom venni ;] . Az egyik a tubeless booster, mert én ugyan hozzáférek egy kompresszorhoz, de messze van, be van zárva a műhelybe és macera mindíg egyezkedni, érdeklődni, hogy bemehetek-e, használhatom-e, szal nem akkor cserélek gumit, amikor kedvem szottyan rá, hanem mindíg halasztgatom.
    A másik egy jó minőségű (esetleg digitális) telópumpa, mert ugyan van egy pumpám, de ereszti a levegőt, ezért sosem tudom, pontosan milyen nyomáson vagyok és mindíg 2 hétig szenvedek, kisérletezek, mire sikerül tökéletesen belőni a nyomást, illetve tökéletesen a francot, mert még sosem lett egyforma :U . Emiatt halasztgatom mindíg a féléves telószervízt is, ha jó lenne a pumpa és tudnám, hogy mindíg xx bar-ra kell felpumpálnom és elsőre jó lesz, akkor gyakrabban szétszedném.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák