Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz nightmare13 #178535 üzenetére

    Durva amúgy, hogy mennyire fűtök én :DDD . Tegnapelőtt az egyik haverom softshell hosszú nadrágban jött tekerni és hosszú felsőben, kb ahogy én télen öltözök 0 fokban. Mellette eléggé furán nézhettem ki rövidnadrágban és pólóban, csak lefelé 10 fokban vettem fel egy vékony felsőt, amibe aztán bele is izzadtam :D . Hiába eresztettük be erdő között hűvösben, sárban, annyira brutál köves az a hely, hogy gyakran 170bpm-en volt a pulzusom lefelé (!), ilyenkor azért lehet izzadni rendesen. Anno én is vettem amúgy kamáslit, de azon kívül, hogy kipróbáltam, soha nem volt rá szükségem :F . Kicsit nekem olyan, mint a térdmelegítő, sok a macera vele és nincs hasznomra. A cipőm sosem ázik be, a lábam meg amikor kezd fázni a tavasz-nyár-őszi cipőmben, akkor már úgyis veszem elő a téli cipőt, amiben aztán -15 fokig el lehet lenni. Szal kamáslinak akkor látom értelmét, ha valaki olcsón (kompromisszumokkal) akar valami vízálló vagy téli cipő alternatívát, a térdmelegítőnek meg akkor, ha nincs softshell nadrág és kell valami annál olcsóbb cucc, ami védi az ízületeket. Szal ezek átmenetileg, költséghatékony megoldásnak teljesen jók, de van jobb náluk.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák