Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz jjeahh #177786 üzenetére

    Tény, hogy karbont csak a karbonért nem szabad venni, és lehet egy csomó belépő szintű váz a piacon mely a mugliknak készült és csak a neve karbon mert sem súlyán, sem menettulajdonságain nem látszik (árán viszont igen, és a jó karbonnal összehasonlított árán is me ahhoz viszonyítva óccsó mint állat), ugyanakkor keménységre biztos kemények, és tartósak, lehet, hogy még tartósabbak mint az agyonkönnyített verseny vázak melyeket a szponzorok szükség szerint kicserélnek minden verseny után. Szerintem...

    xyzsolt...alulról eső meteorzápor...vagy csak kicsi az ökle. :DDD...amúgy meg nem a súlycsökkentés ami miatt egyáltalán szóba jött az apgréjd, hanem az alkatrészek kopása (lánc,váltó,sor) miatti szükséges cserék. Persze mint mindenki, én is örülnék egy újabb, maibb kerékpárnak, de így 50 után már fontosabb az ár/érték arány, és a tényleges hozadéka az egésznek, mint a trendek feltétlen követése...amúgy ezzel az egésszel az a tulajdonképpeni baj, hogy mire anyagilag jobban megengedheted magadnak addigra már nem is kell annyira. :DDD Hja,20-25 évvel ezelőtt lett volna lehetőségem, elb@sztam volna a világ összes pénzét csak, hogy a legújabbal parádézhassak. :U

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák