Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz ZolkoW #164490 üzenetére

    Na, 42 éves fejjel végre elütöttek. 30-as övezet, egy autónyi hely az úton, egyik oldalon (szemben) párhuzamos parkoló, másik oldalon (jobbra) garázsok. A garázsok előtt parkolt az úttal párhuzamosan a járdán egy fiat 500, sikerült pont elindulnia, amikor melléértem. A szembe oldalra figyeltem, mert onnan is pont indult egy szabályosan parkoló autó. 25 kmph körül mentem, mindkét fék satu, oldalra a másik autó miatt nem nagyon mertem menni, nagyjából sikerült kimanőverezni, de a kifordított első kerékbe beleakadt a pedál. A következő élményem, hogy hanyatt fekszem az út közepén. Semmi bajom, a bringán sincs egy karcolás sem, a lánc leugrott, ennyi. Ilyenkor azért örülök, hogy nem spd-vel megyek. Korrekt volt a fickó, nem győzött elnézést kérni, nem engedett tovább, amíg meg nem nyugodtam, meg át nem néztük a bicajt is, meg hozatott vizet a feleségével, hogy meg tudjam mosni a kezem. Nevét is megadta, címe meg ugye megvan. 60 km volt a mai terv, majdnem meglett, 59,8-nál volt a bukta. Nem egészen 2 km volt még hazáig. :D

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák