Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz X2N #147520 üzenetére

    Ez tl ready felni? Ha működik, csináljad meg a hátsót is, tetszeni fog.

    Ha már tubeless, én egyetlen egy furcsaságot tapasztaltam, amióta használom: a hátsó gumin egyre több az apró lyuk, a tegnap már 24-et számoltam, a nagyját tömíti a tej, de van jó pár ami bubizik. Nem zavaró a dolog, mert úgy 2-3 naponta max 0.10-0.20 bar-t veszít emiatt a nyomásból, de akkor is fura, mert csak a hátsó gumi csinálja. Az első és a hátsó szett között csak annyi a különbség, hogy hátul gorilla tape van tubeless szalag helyett. Vajon az cseszi el a tejet valamiért és nem tömít rendesen? Az első gumiba konkrétan már állt is bele egy nagy drót, kihúztam és azonnal tömített. Fura és érthetetlen, ha a gorilla tape zavar be, de minden másban megegyezik a két kerék... a felni ugyanaz, a gumi szintén, a szelep is, a tej is. Holnap még így tekerek vele, de jövő héten kicserélem a gorilla tape-t szalagra hátul is és kiderül :D
    szerk: ja, amúgy az elsőn is van egy rakás apró sérülés ugyanúgy, de nem bubizik egyik sem.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák