Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    Egy újabb olyan cicaharc, amikor mindenki a saját szűk igényei alapján ítélkezik/dicsőít valamit. Ilyenkor miért nem lehet picit kilépni a saját fejünkből és objektíven nézni a dolgokat? Mert szerintem mindenkinek igaza van, de ettől még fölösleges ítélkezni vagy szentté avatni az e-bikeokat, egyszerűen egyeseknek nem kompatibilis az igényeikkel, másoknak meg csakis az e-bike lehet opció, mert az felel meg a legjobban. Személy szerint én nem próbáltam még egyet sem, de így "vakon" sem kéne ingyen sem, mert egyszerűen nincs szükségem rá, de egyáltalán nem ítélem el, aki ilyennel teker. Csak egy bajom van velük: a stravan a csaj/férfi bringások mellé csinálhatnának külön egy pedelec kategóriát is, így nem "lopnák" a QOM/KOM-okat olyan bringásoktól, akik évekig edzenek és szenvednek azért a teljesítményért. Tudom, hogy a motorizált járműveket lehet jelenteni meg tiltani a stravan, de az sem megoldás, mert az ebájkosoknak is joguk lenne ugyanúgy használni a stravat... meg gondolom ezt amúgy sem ebikeoknak találták ki, hanem motroknak meg autóknak még régebben. Szal picit ilyen szempontból le van maradva a strava szerintem.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák