Új hozzászólás Aktív témák

  • xXxian

    senior tag

    válasz jjeahh #125865 üzenetére

    Na, itt is találkozunk. :)

    Nehéz helyzet elé állítasz. :D

    Eredetileg kerékpáros computert szerettem volna, de egy spéci kerékpáros óra összes funkcióját nem használnám ki, azt hiszem. Szóval kerékpáros szempontból alapok kellenek, megtett út, átlagsebesség, emelkedés / ereszkedés esetleg. Ahogy írtam is HR jó lenne a kalória számítás miatt, zónás edzéseket viszont biztosan nem fogok csinálni. Aztán itt elindultam a lejtőn, mert

    -akkor már ne csak barometrikus mérés legyen, hanem GPS is

    -ha van GPS az ne csak loggoljon, lehetőség szerint mutassa a kijelölt célhoz vezető utat (azt sem tudom van-e ilyen (kar) órányi méretben)

    -á, akkor már lehetőség szerint legyen Glonass & Galileo (azt hiszem ezek független helymeghatározó rendszerek)

    -legyen WR100m, be ne ázzon véletlen (valószínű ráállok valamilyen vizisportra is). Talán futás is elképzelhető, gyalogos túrák mindenképp.

    -az üveg minimum "üveg legyen", jobb esetben zafír

    -hoppá, 2019 van! A kijelző legyen színes, meg tapicskolós. És akkor már ne 180*180 vagy 240*240 hanem 320*320

    -stb. stb. stb.

    Nem tudom tudtam-e segíteni. Suunto oldalán ki lehet választani a sportot. Ha bringát választok, a Spartan Sport benne van a kalapan, eddig szimpatikus, de pl. a fenti térképes útvonalos dolgot fogalmam sincs, hogy tudja-e. 60k körül lenne, vagy 70 mellkaspánttal...

    Eladó ASUS RT-N53 Router (9k)

Új hozzászólás Aktív témák