Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz b4zsi- #124595 üzenetére

    Amilyen nekem kell, annak az ára sehol nem túl kedvező :D . Agyalok rajta, hogy megvegyem-e vagy sem, de még mindíg nem tudom... :D

    Pro:
    - enyhén letaposott hóban, jégen biztos vagyok benne, hogy b*romi jó és rengeteget dobna az élményen
    - nem egy szezont nyomnék le vele, hanem hosszú évekig tartana, mert hóban nem kopik a gumi
    - amióta megvan a montim, azóta agyalok rajta, ha megvenném végre kipipálhatnám ezt is :DDD

    Kontra:
    - 20cm porhóban semmit nem ér, oda fatbike kell, vagy lehet az is kevés.. tehát pl. most nem tudnám kihasználni
    - drága és messze nem használnám annyit, mint egy normál külsőt, mert az igazán havas tél nem tart olyan sokáig, mint a tavasz-nyár-ősz együttvéve, idén is max február végéig (?) használnám
    - gondolom állandóan külsőt kéne cserélgetni, ha elolvad a hó vissza a normált, ha lehavazik, fel a szegecsest
    - aszfalton tartok tőle, hogy amíg a legközelebbi dombig eltekerek (2-3km), vajon tönkreteszem a szegecseket?

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák