Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #124021 üzenetére

    & pittlaren: Nem gondoltam, hogy ez a pumpa dolog ennyire megosztó téma, ahány ember annyifélét tart jónak :D . A rácsavarós, tömlős nálam pl. azért nem játszik, mert a vastag téli kesztyűt le kell húzni ahhoz, hogy rá tudjam csavarni a szelepre (majd lecsavarni...), ráadásul fém is, ezért a kezem lilára fagy miatta, így eléggé sz*r érzés, hogy ezekkel a bizbaszokkal vacakolás miatt szénné fagyott kezekkel kell kezdenem a bringázást... főleg ha belegondolok, hogy egy rácuppanós pumpával nem fagyott volna le a kezem és sokkal kevesebbet kellett volna szöszölnöm. Tudom, hogy valamivel kevésbé hatékony, azt is tudom, hogy sokaknak tönkretette a szelepet, esetleg ki is tépte, de cserébe egyszerűbb használni és ezeket a problémákat egy kis odafigyeléssel mind el lehet kerülni, én 2 éve ugyanazokat a belsőket használom és még nem sikerült elcseszni egyik szelepet sem. Pedig a hátsó belső újabban már haldoklik, mert minden nap fújnom kell bele, de még ilyen gyakori pumpálással sem csesztem el a szelepet.
    Na de a lényeg: nekem nincs a rácuppanós megoldással gondom, a műanyag pumpákkal sincs (legalább könnyűek), nekem csak azzal az egy SKS pumpával volt problémám, mert egyszerűen gáz az egész konstrukció, tervezés, simán használhatatlan, nem működik úgy ahogy kéne és zörög is. No de mindegy, majd veszek valami egyebet és ezúttal remélem nem lövök mellé, mert tényleg nincsenek nagy elvárásaim már, csak hozza azt, amit az 1000ft-os Decathlonos tud, kisebb méretben és legyen a konzolon valamilyen biztonsági pánt, tépőzár :B .

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák