Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    (#109709) eladogeppc
    Attól függ, mikori, ha idei, shadow + akkor profi, kicsit lejjebb linkeltem sickbiker összehasonlító videóját, ő azt mondta kb semmi különbség nincs feszességben a deroe és xtr, között (súlyt és designet leszámítva. kb ugyan az), mindkettő precízen vált, és a clutch miatt feszes a lánc, ami szinte 0 lánccsörgést jelent. Egyetlen hátránya hogy kicsit nehezebb operlni a vátlókarrak, illetve hogy össztelós bringának befolyásolhatja a működését, de nem tudom milyen mértékben. Viszont nem kötelező a használata.

    (#109715) jjeahh
    A trekkemen is 660 volt tavaly, idén lecseréltem egy profibb 80mm re. Ez nyilván túlzás, levágtam 770 re, ez már nem kényelmetlen, de semmi értelmét nem látom, aszfalton óriási hátrány a szél miatt, erdőben meg én nem érzem a szuper hatását, mert tavaly is csapattam neki a keskeny 660al.

    Köv szervizelésnél vissza is rakom rá. 720nál szerintem nem kell több xcre, de még az is sok ha félig szfalton jársz.

    Kérdés: Mi történik ha a minimum 760mm nél rövidebbre vágom a kormányt? Pl 720ra? Ez a modell Spank Spike 800 Race Riser Bar, nem volt az oldalon feltüntetve hogy ennek van minimum mérete is.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák