Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Felszáradt az aszfalt gondoltam elmegyek a parkba lefilmezem hogy mekkora egy szar ez a Conti Xking.

    Odafele is próbálgattam nevetségesen csúszott. kb 500mre mentem csak, mire odaérek mintha elkezdett volna javulni, próbálgattam és fogott, tapad a kerék, megemelkedett a fara.
    Elkezdtem 90 fokos kanyarokat tolni kitett lábbal, úgy sem volt gond, habár az elején ijesztő volt, mennyire nem bíztam a saját bringámban.

    Hazafelé jöttem rá, hogy eddig még soha nem vettem új külsőt előre, mert mindig a hátsó került oda és annak a helyére az új. Létezik hogy valami enyhe műanyag v nem minőségi réteg volt a felületén, ami miatt az első 1 km ijesztően rossz volt?

    Nem gondoltam volna hogy ez is bejáratós mint a fékpofa, vagy féktárcsa. Ijesztő érzés mikor a bringa elején nincs semmi tapadás. Mondjuk az első néhány ereszkedésnél azért így is vissza kell építsem a magabiztosságomat

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák