Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz RaiZka #105632 üzenetére

    +3060D!...és kipróbáltam Trek Caliber 9.7-tméghozzá zasszonnyal. A baj csak az volt,hogy 19,5-nél nem volt nagyobb így inkább őt kell megkérdezned milyen volt. :DDD Nagyon sokat rontott az élményből amikor nem magamnak való kerékpárral mentem,a kissé nagyobb XL még teljesen jó volt,de az M-es,vagy 19,5-ös már kényelmetlen volt az emelkedőn.Amúgy egy jól felszerelt,könnyű,mozgékony kerékpár volt,ugyanakkor nekem a Reba teljes kiábrándulás volt. :( A Fox nagyon szépen mozgott,de mind3 kipróbált Reba elmarad Manitoum mellett,és ezt minden elfogultság nélkül állítom! A DT Swiss is jó volt,de még a végén kipróbált Romet Jig X-Fusion Trace telója is jobban tetszett a Rebánál. :F Kár,hogy nem volt olyan kerékpár melyen a Sidet,vagy Revelationt kipróbálhattam volna. :O Egy biztos,Reba nekem nem igazán kellene,akármennyire hájpolják. :(

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák