Új hozzászólás Aktív témák

  • 6030D

    Ármester

    válasz ro_bert17 #105307 üzenetére

    Ezt így nehéz megmondani, mert egyéni anyagcsere függő. Fontos, hogy normálisan táplálkozz mindig. Az is mindenkinek más, hogy mennyivel eszik tekerés előtt, hogy energia is legyen, meg ki se hányja vagy ne vigye el az emésztés az energiát. Én pl 1,5-2 órával előtte eszem. A folyadékpótlás legyen folyamatos közben is, de otthonról sem úgy kell elindulni, hogy nem ittál semmit. Én kb 3 litert iszok naponta, ehhez jön amit még tekerés közben (nagy kulacs/óra kb). Nekem a közbeni kaja az 45-60 percenként valami, ami 200-250 kcal körül van (zabszelet, fent említett csoki, télen méz, táblás csoki). Esetleg gél, de azt edzésen nem erőltetem. Utána eszek fehérjedús ételt, szénhidráttal, mert azt is vissza kell tölteni. (fehérjepor, zab, aszalt gyümi, dió)

    De mondom, mindenkinek más. Én pl éhgyomorra nem bírok elindulni, és reggel sem megy úgy a tekerés, mint délután.

    Triathlete: te viszel be pluszban tápkieget? Miket, mikor?

    kisskri24: szerintem Rockrider. Az áruházi beállítás nem lesz az igazi, érdemes elvinni egy szervizbe, ahol 5-6e Ft körül átnézik, és beállítják, így elkerülheted az idő előtti kopást a rossz beállítások miatt.

    [ Szerkesztve ]

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák