Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Hasaggymeg #104342 üzenetére

    Az nem, 20 éve focizom már igazoltan van pár cipőm meg labdám is. Nálam a kapuskesztyű fogyóeszköz (kapus vagyok elsősorban). :DDD

    Majd még pedált kell néznem az új gépre és azt például lehet hogy a Rose-tól rendelem meg a bringa előtt.

    Amúgy szívem szerint még nem akartam eladni a Focust, jobb lett volna ha mondjuk júniusban viszik el de asszony kollégájának említettem hogy eladósorba kerül és annyira ráizgult hogy már szinte zargatott hogy mikor veheti meg. Adott érte egy korrekt összeget én meg neki ígértem és tartottam a szavam. :K

    RaiZka: szerintem ezeknél kb pont egy 200 eurós akció várható. Sajnos nem találtam már meg utólag hogy tavaly mennyit engedtek de én is nagyon számítok rá hogy idén is lesz Canyon akció.
    Mondjuk meg tudnám venni anélkül is ha nagyon akarnám de azért ha már lehet egy kisebb bringa árát spórolni rajta akkor azért inkább várok rá.

    Nem akciós áron nálam amúgy a Rose X-Lite 4 Ultegra DISC is erőteljes befutó lenne. Remélem a 22-i tesztnapon egy ilyet kipróbálhatok majd mert baromira kíváncsi vagyok rá.

    [ Szerkesztve ]

    Més que un club!

Új hozzászólás Aktív témák