Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz trialboj #102785 üzenetére

    Mondasz valamit,mert nem tudom mit tennék ha azt érezném rosszat tesz a kerékpározás derekamnak,de azt szoktam mondani,hogy a tapasztalat felülír minden egyebet.Derekam először 1996-ban állt be,mikor egy furgonban hajolva emeltem egy rekeszt,azóta is vigyáznom kell rá.Sokat olvastam róla,mindenféle ellentmondásos dolgokat melyek közül mára már kihámoztam azt ami tapasztalatból is bevált. Egész napos túrák után sem a derekam az ami fáj,az akkor szokott néha fájni,ha hosszan nyomom meredek terepen,ahol húzom a kormányt.Kiállni szoktam megmozgatni törzsizmaimat ha érzem már fárasztó ülni,de más gond nincs.Kerékpárom merev-farú,és lábbal próbálom kirugózni az egyeletlenségeket.Amúgy nem vagyok egy vadulós típus,jobban szeretek mászni mint ereszkedni és mivel ráadásul még túrázok is kerékpárommal a plusz rugózást csak + pénznek,+szervizigénynek és kevésbé 6ékony hajtásnak tekintem.

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák