Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz zoli03 #102150 üzenetére

    Enyém ha kizárom olyan lesz mint egy merev villa,szó szerint egy mm mozgása sincs...aggódnék is ha volna,ha ki van zárva viselkedjen is úgy,megszoktam.Nejem Torája is olyan volt újan,aztán most már moccan 3-4mm-t kizárva is,ráférne a szerviz.Ha nincs kenve a mozgás által,sőt időnként felfordítva egy-egy félóra,órára,akkor kiszáradnak a gyűrűk,szivacsok benne amik fent vannak,ezt is tartják a fordított villák egyik előnyének.Nem kell atomfizikus lenni ahhoz,hogy értelmesnek tartsd egy kizárólag mozgással kenődő szerkezet mozgásigényét,vagy megértsd,hogy a kizárás egy jogos,időnkénti igény kiszolgálására született mintsem folyamatos használatra,mely szerintem nem hasonlítható terhelés szempontjából sem egy merev villával,sem pedig egy mozgó teleszkóppal.Dr.Bikeban azt a "baromságot" találták mondani,hogy kizárva benézel egy kátyút,nem mozgod ki és a gyorsszelep ellenére eltöröd a pálcát a telóban...gondolom annak cseréje már veszteséges lenne nekik,ezért fűzte agyam,hogy inkább a szimeringeket koptassam.Nem tudom jól teszem-e,én ebben bízok szakértelmükbe...de pl. Runner eléggé otthon van a témában,ahhoz,hogy kifejtse véleményét majd.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák