Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Runner_fxr #101653 üzenetére

    Ezzel most még jobban összezavarodok a végén, a fat bikeok-al akkor már egyáltalán nem lehet haladni? :DDD Na akkor újraveszem a dolgokat, hátha valaki eloszlatja a ködöt :D

    1. egy plusos merev trail valóban kb egy súlyban van az én bringámmal, szal ha a súly a probléma a trail-oknál, hát én azt valszeg nem érezném meg
    2. a plus-os gumi témában is úgy nézem ahány user annyifélét ír, szerintem ha aszfalton felfújom, terepen leeresztem, akkor all-in-one. Vagy tévedek? Hajtottam már 1.95-ös, 2.10-es, 2.25-ös gumikat és én úgy éreztem, hogy keményre pumpálva aszfalton egykutya (nem szoktam 80-al repülni), leeresztve terepen viszont durva a különbség az öblösebb javára.
    3. trail ellen hoztátok fel még a geometriát, na ez az egyetlen dolog amitől én valóban tartok, pl. egy trail geo-s bringával nem tudom mennyire tudnám tartani az xc-s haverokkal a tempót egy hosszabb túrán és mászáskor nem tudom mekkora hátrány... sajnos a helyi boltokban csak xc montikat lehet bérelni, így nem tudom kipróbálni milyen lehet egy merev trail.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák