Keresés

Aktív témák

  • Manitou

    addikt

    válasz csabi94 #39823 üzenetére

    Az egy dual slalom váz elvileg, nem mellesleg 2001-ből :DDD Ja igen elhangzott, hogy DH bringa :DDD

  • _seth_

    veterán

    válasz csabi94 #39823 üzenetére

    A filmet én is megnéztem, az a fajta film amit jó volt megnézni, de nem olyan amit valaha is újra letöltenék. Annyira bringás filmnek sem mondanám, 10 perces youtube mix is többet ér :)

    Az alap ötlet rendben van de az összes többi sántít. Alapból a frontembere az egésznek egy olyan személy aki maga is bűnöző, ok elítélnek valakit egy dolog miatt az lehet épp megbotlás de éveken át szinte minden évben kapott felfüggesztettet, pénzbüntetést, bírságot... valamit. Ez az igencsak ellenszenves stílusa a sorozatból is átsugárzik sajnos, állandóan a jogokat emlegeti egy olyan ember aki többet állt a bíróság előtt mint akikre ráront (nem azokat védem... pusztán nem szeretem amikor egy szintén sáros magát kikiáltja kiskirálnyak másokat pedig lehúz, akit érdekel utánanézhet, rágalom, bombagyártás, hamisítás, szándékos bántalmazás amit azért követett el mert az ő hamisítását leleplezték és mindezt bíróságon kamerák előtt tette, utánanézve sajnos nem ő az egyedüli kétes alak a csapatban). A kerékpár árak valóban érdekesek, és nem a valóságot tükrözik. Azzal, hogy pl legutóbbi részben is jóformán betört a kerítésen belülre már önmagában fel lehetne jelenteni, attól, hogy valaki megszegei a törvényt nem jogosítja fel őt senki sem, hogy ugyanazt tegye. Szóval nagyon jó lett volna ez a sorozat ha körültekintően meghúzza magát a háttérben de hát nem erről volt híres régebben sem ugyanakkor ezzel el is ássa az egész hitelességét. Ugyanakkor az eddigi legértelmesebb amit csinált valaha is, szóval akár úgy is lehet tekinteni, hogy tevékenységi köre javuló tendenciát mutat :)
    Ugyanakkor jót is tesznek ezzel de mint a részekből is kiderül jóformán semmi pozitív nem történik és nem is fog, egy kerékpár a tolvajoknak könnyű kereset, az pedig, hogy bóvli lakattal vagy lakat nélkül hagyják valahol nem életszerű.
    A következő részeket is meg fogom nézni ettől függetlenül.

    [ Szerkesztve ]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    válasz csabi94 #39823 üzenetére

    UMF ből is csak a Freddy mondható DH -nak. De gyárilag azt hiszem abból sincs pl dupla vállas. Dupla vállas teló nélkül meg inkább csak freeride.

  • fpeter07

    veterán

    válasz csabi94 #39823 üzenetére

    Ha jól tudom csak a Duncan modellek voltak/vannak Dh felhasználásra.

Aktív témák