Keresés

Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz Kakumix #38266 üzenetére

    Most komolyan elgondolkodtattál... Vagy a személyim hamis, vagy a Capreine gyárt roller-t, mert ezek szerint én nem vagyok magyar bringás. :P

    Sub-Dungeoneer lvl -57

  • rii

    nagyúr

    válasz Kakumix #38266 üzenetére

    " ... Ráadásul a magyar egyébként sem áll be a sorba, inkább a kivág oldalra a zöldbe és azt szétb...va "alázza a nagyikat" .... "

    ez sajnos így van )))-.

    mégrosszabb, amikor mondjuk elsőként állok a sorba, mögöttem 4-5 kulturált ergyén
    egy meg bejön mellém
    induláskor elémvág, merthát alattam csak egy 30 éves szarfos trekking van, nem egy csillivilli új hypersuper cc ss xt rc mz xc pqrs v gép
    majf beáll egy 24 -es tempóra :((

    ez nekem lassú, kielőzöm, melléérek, mondom neki hogy "hát ennek sok értelme volt" majd még neki áll feljebb, elmegyek 28-al, ő meg utánam jön, és elkezd keménykedni ...elhúz mellettem ... én meg mondom magamban, hogy: " ... ecsém .. jó hogy megtaláltad végre a gázpedált ... " :U

    [ Szerkesztve ]

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

  • szki

    őstag

    válasz Kakumix #38266 üzenetére

    Na azért nem kellene annyira leoltani a magyarokat! Oké, nem érjük el a holland, német, dán, vagy akár az osztrák közlekedési morált. De azért nem kell általánosítani!

    (#38268) rii: Ismerős a szitu. Nem kell vele foglalkozni! Mindenki tekerjen a maga ritmusában, és kész.
    2 napja hagytam, hogy megelőzzön egy másik bicajos emelkedőn felfelé, mert nem volt jelentősége. Hiszen versenyen kell bizonyítani! A történethez tartozik, hogy pár órával később ugyanazt a srácot futóversenyen állva hagytam a hajrában.

  • ludsimon

    veterán

    válasz Kakumix #38266 üzenetére

    Nem is ezzel van a legnagyobb probléma, hogy felsorakoznak a 'rajthoz', Londonban pl a vonal elé fel van festve az autósok előtt a bringásoknak a sáv, hogy ne egyszerre induljanak el az autósokkal. (Mondjuk itthon is így csinálom, előresorolok és ott állok meg, a kutyát nem zavarja és biztonságosabb is. Persze van ahol a kanyarodó autókat zavarom, ott a vonal mögött állok meg.)

    A legnagyobb probléma egyébként nem is ezzel van.
    A legtöbb biciklis nem járműnek képzeli magát, egyszerűen úgy veszi mint ha rá nem vonatkozna a kresz egyáltalán.
    Így volt ez pl tegnap is egy illető feltehetőleg ittas állapotban szemben...
    Ha pedig megmondod neki, hogy nem kéne akkor meg visszaugat...
    Legalább kussolna az ilyen.

    rii, Kakumix:
    Kerékpáros előzhet jobbról álló kocsisort! Ellenőrizd a Kresz ide vágó részét! :)

    [link]
    Álló kocsisor melletti előre sorolás
    A KRESZ szerint kerékpárral előre szabad sorolni piros lámpánál a jobb oldalon, feltéve hogy elég hely áll rendelkezésre, és a jobbra kanyarodókat nem szabad akadályozni.

    szerk,.:
    Ha most végzek suliban akkor sz*rrá ázok!!! Ömlik itt az eső!!!! :Y :Y

    GrandeP:
    Nem egészen így gondoltam... Talpba nem áll bele az olyan könnyen... ;] :DDD

    [ Szerkesztve ]

    undefined

Aktív témák