Aktív témák

  • Tizedes1

    aktív tag

    válasz norbee2244 #33395 üzenetére

    Kifutottam az időből:

    Én 7 éve elkezdtem a testépítést.
    3 hónap után tanácsolták, hogy mit egyek.
    Abbahagytam,mert nem bírtam annyit enni és a mostani csirkemell árakat pláne nem bírnám pénzzel.
    Ellenben a fehérje turmixból csak edzés után ittam egyet( nem őgy, mint itt egy két manusz, aki naponta 2-t iszik+1 tömegnövelőt, de a szúnyognak jelenthet, olyanok a lábai :C )
    s a fejlődés számomra drasztikus volt: 2 hónap alatt mentem fel a 75kilós szériáról 90-re fekve nyomásban.
    Majd abbahagytam, mert a futás miatt egy kicsit sem fejlődtem: sőt, a sok cardio miatt
    vesztettem az izomból és izomerőből is.
    Ezt a cardio dolgot tudom egyébként tanácsolni mindenkinek.
    Ha van rá igény, miután hazamentem privátban elküldöm a linket, ahonnan le lehet tölteni.
    Azaz feltöltöm egy fájlmegosztó oldalra.

    A lényeg:

    94.3 kilósan kezdtem el május közepén a diétát egy kis mozgással ( evezés-kocogás)
    Nem igazán mozdult meg bennem a zsírpárna.
    Majd június 2-én elkezdtem az Insanity programot.
    Minden nap 38-55 perc, néha egy-egy extra hasprogrammal.
    2 hetente FIT test van hétfőként.
    A program 60 napos.
    A héten, hétfőn volt vége.
    Mi tovább folytatjuk...... így a mai mérlegelésen egy szál rövid gatyóban 84.1 voltam.
    Ez mellett nem csináltam más edzést, s csak az étkezésekre figyeltem, de arra következetesen: azaz ettem édességet is, akár este is, a vacsoránál: de ésszel :)

    Ha mind ezt otthon megspékeltem volna egy kis tempós tekeréssel és futással, már 80 lennék, garantálom....
    Így viszont tuti, hogy lement rólam szépen lassan, ne mis fog visszajönni.
    A legnagyobb motiváló erő: kihoztam magammal egy régebbi nadrágot.
    Eldöntöttem, ennek fel kell jönnie :C :C ja, először fel is jött : a fenékig :K

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák