Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TakkerX

    aktív tag

    válasz Sihto_ #1087 üzenetére

    akkor valamit csak kéne csinálni azzal is aki iszik, nem? az mennyivel jobb?

    miért, ha valaki matt részegen gázol el valakit, az milyen elbírálás alá esik? most ez ugyanolyan. aki be van rúgva, be van tépve ne vezessen és pont. ha meg megtszi akkor vállalja a következményeit. egyébként ha hallgatod a híreket, összeszámolhatod hogy hány ittas sofőr okozott balesetet, és hány olyant hallasz hogy be volt füvezve és úgy?

  • Kicker

    senior tag

    válasz Sihto_ #1087 üzenetére

    átlag doki, tanuló nem úgy áll hozzá a kérdéshez, mint aki már tud róla, élt benne. mondom ez az ország hasonalt perpillanat a legjobb nálam. ha hozzád jön külföldi pl egy évre, aki azt hallotta, hogy MO- ilyen és olyan, mikor elmegy teljesen más véleménye lesz. értem?

    nem kell hirdetni itt semmit, de ha toreláljál az alkoholt, kávét, nyugtatókat, stb akkor a füvet miért nem?

    kötelező vizsgálat? én voltam fél évig egy nőnél, aki dumált velem, kötetlen kis gondolatébresztő jelleggel, semmi beteg vagy kezelésre szorulsz feeling... az jó volt, ha tehetném most is járnék... /MO-n nem divat az ''agyturkesz''nek beállított kezelés, ez is miért van? sokakra ráférne... talán ebben egyetértünk :DDD /


    szélsőséges eseteket hagyjuk, ki milyen elbírálás alá esik ha... ember, ember.... ne térjünk vissza hitleri fajelmélet kaptafára és egyéb megkülönböztetésekre, majd a bíró és a csodás magyar jogrendszer elbírál..

    dokikhoz egy kanyar. aki képes olyan gyógyszereket felírni amiktől az ember csak tompul és széthullik - xanax és társaik - az ne nagyon pofázzon, ha felirna napi egy spanglit a betegnek, több jót tenne mint kárt...

    [Szerkesztve]

    Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

  • HEMP

    aktív tag

    válasz Sihto_ #1087 üzenetére

    Ha vki komolyan veszi a szakterületét és kutat egyfajta bármit, akkor tapasztalati úton is megismeri, lásd. gyógyszerkísérletek napjainkban, ill. a több LSD-kutatás önkéntesek bevonásával... Szerintem egyszer próbaképpen szívjál be úgy istenesen, hogy megtudd miről is osztod az észt, nem ártana, mert így nem lehetsz hiteles.

    ''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

Új hozzászólás Aktív témák