Új hozzászólás Aktív témák

  • Varga Csaba

    aktív tag

    Egyáltalán miről is beszéltek Ti????

    Végigolvastam a topikot de nem igazán értem a lényeget...

    Ti arról akarjátok a népességet meggyőzni, hogy a fű szükséges, a fű kell???
    Nem kellene kriminalizálni a fogyasztóit???
    Magyaráztok nekem arról, hogy a fűnek semmi negatív hatása nincs a fogyasztójára?

    Ha még igazat is adnék nektek és ''élvezeti cikknek'' definiálnám a füvet akkor is azt kell mondjam, hogy senki sem fog nekem olyan ''élvezeti cikket'' mutatni, ami semmiféle formában nem károsítja fogyasztója egészségét!

    Azt szeretnétek, hogy legalizálják a füvet?
    Arra hivatkoztok, hogy kellő önkontrollal, felelősségtudattal ''kordában'' tartható a szenvedélyetek?

    Saját tapasztalatokból kiindulva mindenféle limiteket határoztok meg, hogy mennyi szerintetek az elfogadható ''heti adag''?

    Ahhoz mit szólnátok, ha a jogalkotók mondjuk 30 éves életkor felett engednék büntetlenül a fű fogyasztását, arra való hívatkozással, hogy addigra kerül az állampolgár olyan mentális szintre, hogy ilyen kérdésekben felelősen tudjon dönteni?
    A lenne csak a szívás mi?? :C :C :C

    Előttetek jópár nemzedék felnőtt úgy, hogy hírből sem hallott efféle ''hülyeségekről'', ti pedig a saját eltévelyedettségeteket akarnátok kiterjeszteni?

    Rá kéne jönni arra, hogy a muszlimoknál tolerált kender és hasis fogyasztás csupán a bor tilalmának enyhítése, hogy mégis legyen mivel bódítania magát annak a szerencsétlen ''tevezsokénak''...

    Ha ti ilyen normák szerint szeretnétek élni, költözzetek a közel-keletre vagy Hollandiába, ott nem kell keseregni, hogy ''bevitt a rendőr a yardra egy vacak spangli miatt''...

    Nézzétek meg, hogy a kábítószer fogyasztásának ''boomja'' mikorra tehető (hippikorszak, 60-70es évek), ti miért akartok beleesni ugyanabba a hibába?
    Ti nem életétek meg a vietnami háború borzalmait, nektek nincsenek háború okozta lelki sebeitek amit füvezéssel kellene orvosolni.

    Csupán rátok szakadt egy nagy adag szabadság és nem tudtok vele istenigazából mit kezdeni.

    INTEGRA: Meg tudnád indokolni, hogy mitől nem lesz 100-as az a gyerek akinek a szülője tiltja és nem tolerálja a füvezést???

    Az én álláspontom az, hogy a fű és a kábítószerek fogyasztóit szenvedélybetegeknek tekintem (ha nem azok lennének akkor már leszoktak volna róla) akiknek meg kell adni a lehetőséget a gyógyulásra, de a további új betegek ''generálódását'' tűzzel-vassal megakadályoznám.

    Én még hiszek a zéró toleranciában... A birka magyar nem ért a szép szóból.
    És ez az élet minden területére igaz!!!
    Ha nem kap a pofájára akkor egyből a jogait emlegeti, csak arról feledkezik meg, hogy az egyén jogai nem helyezhetők a társadalom jogai elé!

    RENDET SZERETNÉK MÁR VÉGRE!

    ''Egy haver mondta: ''szerintem a linux egy nagyon szar windows'' by Mefistofeles''

Új hozzászólás Aktív témák